Masz dość horrendalnie wysokich rachunków za prąd, jakie płacisz w ramach prowadzonej działalności? Chcesz przestawić swoją firmę na ekologiczne pozyskiwanie energii elektrycznej? Jeśli nie dysponujesz odpowiednim kapitałem, sfinansuj zakup instalacji fotowoltaicznej w ramach leasingu. Skorzystaj z Leasing Essentials i już dziś dołącz do przedsiębiorców, produkujących prąd na własne potrzeby.

Pamiętaj, że Leasing Essentials współpracuje z najlepszymi dostawcami instalacji fotowoltaicznej i leasingodawcami w Polsce.

Leasing na fotowoltaikę obejmuje:

 • zakup montaż instalacji fotowoltaicznej,

Warunki oferty leasingowej na fotowoltaikę:

 • oferta leasingowa dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy,
 • leasing operacyjny, finansowy oraz pożyczka,
 • umowa na okres do 84 miesięcy,
 • minimalny udział własny 0 %,
 • ulga podatkowa dla rolników w ramach podatku rolnego.
Panele fotowoltaiczne leasing
instalacje fotowoltaiczne leasing

Ponadto korzystanie z usług Leasing Essentials gwarantuje:

 • uproszczone formalności i składanie wniosku o leasing,
 • wydanie szybkiej decyzji o przyznaniu leasingu,
 • elastyczne warunki umowy leasingowej.

Leasing fotowoltaika

Każdy odpowiedzialny podmiot gospodarczy powinien inwestować w ekologiczne rozwiązania, dlatego oferujemy wsparcie dla firm chcących znaleźć najlepszy leasing na panele fotowoltaiczne. Rosnąca konkurencja wymaga zdecydowanych działań i perspektywicznego myślenia. Wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od profilu działalności, mają duże zapotrzebowanie na energię elektryczną. Wykorzystują ją, by:

 • utrzymać produkcję,
 • zapewnić oświetlenie biur i hal,
 • móc stosować specjalistyczne maszyny i urządzenia.

Zarówno dział produkcji, jak i obsługi klienta wymagają wyposażenia zakładu w sprzęt podłączany do sieci – m.in. komputery. Optymalnym rozwiązaniem dla podmiotów gospodarczych, które chcą zmniejszyć opłaty za prąd, jest leasing fotowoltaiki.

Leasing fotowoltaika
Fotowoltaika leasing

To oferta dla firm pozwalająca na najem paneli przeznaczonych do produkcji energii. Dzięki temu zagwarantujesz prawidłowe działanie urządzeń bez potrzeby pobierania jej z sieci. Skontaktuj się z naszym doradcą, a przekonasz się, że montaż instalacji fotowoltaicznej to innowacja, która się opłaca! Do jej podstawowych zalet należą:

 • oszczędności związane z redukcją zużycia prądu od zewnętrznego operatora,
 • ochrona środowiska naturalnego dzięki zmniejszeniu emisji szkodliwych substancji,
 • częściowe uniezależnienie się od dostawcy prądu.

Decydując się na leasing fotowoltaiki dla firm, masz pewność, że ta inwestycja się zwróci. Zaoszczędzone środki przeznaczysz na spłatę miesięcznej raty i zyskasz większą niezależność. Odtąd bez problemów przetrwasz wszystkie przerwy w dostawie prądu, korzystając z energii wytworzonej przez Twoją instalację!

Atrakcyjna oferta leasingowa na instalacje fotowoltaiczne

Jeśli interesuje Cię leasing na fotowoltaikę, wypełnij formularz, który znajdziesz w zakładce „Oblicz ofertę”. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji przygotujemy wstępną propozycję pozyskania środków na zakup takiego sprzętu. Pamiętaj, by dostosować liczbę fotoogniw do rzeczywistego zużycia energii. Wybierz też odpowiednią formę finansowania.

Instytucje, z którymi współpracujemy, mają do wyboru różne produkty umożliwiające zakup albo najem takich urządzeń. Możesz zdecydować się na leasing instalacji i paneli fotowoltaicznych – finansowy lub operacyjny bądź pożyczkę. W zależności od modelu będziesz zobligowany do dokonywania amortyzacji albo uprawniony do wliczenia raty w koszty uzyskania przychodu. Z przyjemnością doradzimy Ci, którą opcję wybrać, by zyskać jak najwięcej!

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę, która zmniejszy miesięczne koszty prowadzenia działalności gospodarczej! Fotowoltaika w leasingu to innowacyjne rozwiązanie dla firm, które śmiało patrzą w przyszłość i podążają za nowymi trendami w biznesie. Dzięki finansowaniu zewnętrznemu nie musisz inwestować dużych kwot w zakup instalacji, ponieważ płacisz za jej użytkowanie w formie wygodnych, miesięcznych rat. Nadwyżki finansowe możesz przeznaczyć na rozbudowę linii produkcyjnej albo otwarcie nowego oddziału! Opłaty są niewysokie, bo urządzenia do wytwarzania energii elektrycznej stają się coraz tańsze ze względu na ich powszechne wykorzystanie w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Leasing sprawia, że fotowoltaika sama się finansuje. Na ratę przeznaczasz tyle samo lub mniej niż zaoszczędzisz na rachunkach za prąd! Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w załatwieniu formalności związanych z zawarciem umowy leasingowej. Wspieramy klientów wybierających nowoczesne, ekologiczne rozwiązania w zakresie źródeł energii. Zadzwoń i sprawdź, jaką ofertę mamy dla Ciebie!