Leasing na zakup jachtu lub łodzi motorowej to rozwiązanie dla miłośników żeglarstwa. Pozwala nie tylko na odliczenie 100% podatku VAT, ale i na wliczenie opłat leasingowych w koszty działalności. Skontaktuj się z doradcą Leasing Essentials i znajdź elastyczną ofertę leasingową, dzięki której sfinansujesz zakup jachtu lub łodzi motorowej.

Pamiętaj, że Leasing Essentials współpracuje z najlepszymi markami i leasingodawcami w Polsce.

Leasing jachtów i łodzi motorowych

Zakup rekreacyjnej jednostki pływającej to przeważnie dość duże obciążenie finansowe dla inwestora. Mowa zarówno o nabyciu jachtu, jak i łodzi motorowej. Można jednak cieszyć się tego typu pojazdów wodnych bez konieczności uiszczania opłaty w wysokości pełnej ich wartości. Rozwiązaniem jest wspomniany leasing, który w tym wypadku ma wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo elastyczny pod względem ponoszonych miesięcznych kosztów oraz okresu finansowania. Wybierając Leasing Essentials, możliwe jest dopasowanie warunków umowy do określonych potrzeb klienta. Oferta skierowana jest przede wszystkim do pasjonatów żeglarstwa, ale też osób czy firm, chcących dysponować rekreacyjną jednostką pływającą w celach inwestycyjnych.

Leasing jachtu
Jacht wycieczkowy leasing

Leasing jachtu minimalizuje spore koszty jego zakupu, na co wpływ ma m.in. wysokość wkładu własnego. Może on wynosić nawet mniej niż 20% całkowitej wartości tego typu pojazdu wodnego. W ten sposób firmy żeglarskie planujące wdrożenie do oferty usług w zakresie wypożyczania jachtów są w stanie bez problemu włączyć je do swojej floty. Warto przy tym wspomnieć o możliwości finansowania różnego rodzaju rekreacyjnych jednostek pływających. Dostępne są nawet modele klasowe, które sprawdzają się w sporcie wyczynowym. Niezależnie od charakterystyki wspomnianego typu statku wodnego, leasing jachtów oraz łodzi motorowych jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Jakie jeszcze zalety takiego finansowania zauważą właściciele firm motorowodnych?

Atrakcyjna oferta leasingowa dla firm żeglarskich

Miłośnicy rekreacyjnych jednostek pływających często szukają możliwości wynajęcia ich na określony czas. Użytkowanie np. jachtów czy łodzi motorowych dotyczy zarówno krajowych wód, jak i zbiorników znajdujących się poza granicami Polski. W obu sytuacjach czarterem statków wodnych zajmują się firmy żeglarskie. To m.in. z myślą o nich stworzona została oferta Leasing Essentials. Pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania poprzez wsparcie doradcy jest w tym wypadku nieoceniona. Doświadczony specjalista jest w stanie przedstawić sporo ofert – w tym także promocyjnych. Daje to klientowi możliwość wyboru spośród wielu rekreacyjnych jednostek pływających i tym samym dopasowania ich do charakterystyki prowadzonej działalności. Obniża to też same koszty leasingu jachtów czy łodzi motorowych dzięki specjalnej cenie ustalonej np. przez producenta, czy dilera tego typu pojazdów wodnych.

oferta leasingowa dla firm żeglarskich
Jacht leasing

W zależności od obszaru działania danej firmy żeglarskiej finansowanie może być następnie spłacane zarówno w walucie polskiej, jak i np. w euro. Doradztwo w tym zakresie zapewnia nie tylko skuteczniejsze i łatwiejsze negocjowanie warunków leasingu jachtu, ale ogranicza też udział klienta w całym procesie związanym ze złożeniem stosownych wniosków. Pozytywna decyzja wydawana przez bank również jest w tym wypadku szybka dzięki wsparciu doradcy. Jeśli więc prowadzisz firmę żeglarską i masz zamiar nabyć jacht w celach inwestycyjnych, postaw na pomoc Leasing Essentials. Zapoznaj się z kompletną ofertą w tym zakresie. Poznaj rodzaje łodzi motorowych objętych finansowaniem, a także inne korzyści płynące z wyboru takiego rozwiązania.

Leasing na jachty i łodzie motorowe obejmuje:

 • jachty żaglowe, m.in. śródlądowe,
 • łodzie motorowe,
 • jachty klasowe do uprawiania sportu wyczynowego,
 • specjalistyczne jachty budowlane na indywidualne zamówienie, z certyfikatami CE lub PRS.
Leasing na jachty i łodzie motorowe
Leasing na motorówki

Warunki oferty leasingowej na jachty i łodzie motorowe:

 • oferta leasingowa dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb,
 • leasing sprzętu nowego,
 • leasing operacyjny lub finansowy,
 • umowa leasingowa na okres do 72 miesięcy,
 • udział własny od 17%,
 • brak prowizji i opłaty przygotowawczej,
 • leasing w PLN lub EUR,
 • raty leasingowe równe, degresywne lub sezonowe.

Ponadto korzystanie z usług Leasing Essentials gwarantuje:

 • opiekę indywidualnego doradcy,
 • dostęp do specjalnych ofert, przygotowanych we współpracy z wiodącymi markami,
 • uproszczone procedury składania wniosku o leasing.
 • wydanie szybkiej decyzji o przyznaniu leasingu,
 • elastyczne warunki umowy leasingowej.
Jach turystyczny Leasing