Podróżowanie we własnym zakresie jest dla wielu osób synonimem wolności. Kompletną niezależność gwarantują kampery, czyli pojazdy przystosowane do długich tras i wygodnego odpoczynku po ich pokonywaniu. Ze względu na nietypową zabudowę auta te są kosztowne w zakupie. Nawet na rynku wtórnym niełatwo jest znaleźć taki pojazd za cenę niższą niż kilkadziesiąt tys. zł. Korzystnym rozwiązaniem jest w tym wypadku kamper w leasingu. Jakie są zalety wyboru takiego finansowania?

Pamiętaj, że Leasing Essentials współpracuje z najlepszymi markami i leasingodawcami w Polsce.

Leasing kamper

Leasing kampery

Auta ze specjalną zabudową, w której znajdują się najważniejsze elementy wyposażenia umożliwiające komfortowe „mieszkanie” w samochodzie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Korzystanie z nich ma sporo zalet. Nie trzeba ponosić nierzadko sporych kosztów związanych z wynajęciem pokoju w hotelu czy prywatnego apartamentu. Najważniejszym atutem jest jednak wspomniana już niezależność. Decydując się na podróżowanie kamperem, to kierowca i jego pasażerowie ustalają przebieg trasy, liczbę postojów oraz miejsca, w których się zatrzymają. Są to pojazdy umożliwiające wygodne przejazdy zarówno do wybranych miejscowości w Polsce, jak i poza granice kraju. Jak jednak poradzić sobie z wysokimi kosztami zakupu samochodu z taką zabudową?

Rozwiązaniem jest leasing kamperów. Finansowanie w tym wypadku może być bardzo elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta. Jest to świetny wybór zarówno dla przedsiębiorców chcących użytkować tego typu auto we własnym zakresie, jak i firm zajmujących się wypożyczaniem pojazdów turystycznych. Kampery wzięte w leasing są autami bezpośrednio od dilera. Dlaczego jest to istotne? Samochody nabyte na rynku wtórnym nierzadko mają różnego typu ukryte wady. Mogą to być nawet poważne usterki mechaniczne. Jeśli awaria przytrafi się w trasie, np. poza granicami kraju, naprawa auta będzie nie tylko kosztowna, ale też problematyczna. Pojazd w leasingu jest najczęściej objęty gwarancją producenta i dodatkowym pakietem serwisowym.

Samochód kempingowy leasing
kamper leasing

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Osoba prowadząca działalność gospodarczą w prosty sposób może uzyskać leasing na kampera. W takiej sytuacji przedsiębiorca musi złożyć szereg dokumentów, które następnie rozpatrywane są przez wybrany bank. Niektóre z zapisów w umowie nierzadko są dla leasingobiorcy niejasne. Nie stanowi to problemu, gdy korzysta on z pomocy doradcy z Leasing Essentials. Dokładne wytłumaczenie każdej kwestii wzbudzającej wątpliwości sprawia, że warunki finansowania są dla klienta czytelne. Wsparcie specjalisty to również szerokie możliwości w zakresie dopasowywania ofert do potrzeb przedsiębiorcy decydującego się na leasing kampera. Doradca będzie też w stanie przeprowadzić negocjacje warunków umowy.

Co to oznacza w praktyce? Klient może otrzymać propozycję finansowania z brakiem konieczności uiszczania opłaty wstępnej. W ten sposób jedyne koszty, jakie ponosi z tytułu kampera w leasingu, to miesięczne raty oraz ewentualny wykup po zakończeniu okresu trwania umowy. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla firm, które muszą ponosić spore wydatki związane np. z serwisowaniem całej floty, promowaniem marki czy innymi opłatami wynikającymi z prowadzenia działalności gospodarczej. Przeznaczone do wynajmu kampery gwarantują szybki zwrot inwestycji, przynosząc pożądane lub nawet wyższe niż zakładane zyski. Jeśli finansowanie takiego pojazdu jest dla Ciebie atrakcyjną alternatywą, postaw na kompleksowe doradztwo Leasing Essentials.

Leasinge na samochód kempingowy
Leasing na kampery używane

Najważniejsze korzyści z wyboru leasingu kampera z naszą firmą:

  • indywidualne podejście do klienta i ustalanie warunków finansowania w sposób całkowicie odpowiadający jego potrzebom oraz możliwościom,
  • opcja uzyskania leasingu nawet na bardzo długi okres wynoszący do 84 miesięcy,
  • czytelne wyszczególnienie wszystkich kosztów ponoszonych w związku z finansowaniem, w tym m.in. dodatkowych opłat z tytułu ubezpieczenia czy serwisowania leasingowanego pojazdu,
  • negocjacje warunków leasingu kampera z bankiem umożliwiające zatwierdzenie bardzo niskiej lub zerowej opłaty wstępnej.

Pomoc świadczona przez doradców przy leasingu kampera obejmuje:

  • realizację niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem finansowania na pojazd turystyczny,
  • wiele możliwości w zakresie konfiguracji umowy leasingowej i dostosowania jej warunków zarówno do rozbudowanych firm, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,
  • przedstawienie wszystkich ofert leasingu kampera, w tym także tych niedostępnych dla osób ubiegających się o finansowanie bez pomocy doradcy.

Sprawdź pełną ofertę i dowiedz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług w tym zakresie.

Kamper na plaży