O nas
W Leasing Essentials wspieramy przedsiębiorców, którzy poszukują atrakcyjnego finansowania kosztownych zakupów firmowych.
O Leasing Essentials

Leasing Essentials to pośrednik pomiędzy przedsiębiorcami, którzy szukają najlepszej oferty leasingowej a firmami leasingowymi z całej Polski. Nasi specjaliści świetnie orientują się w branży leasingowej, dzięki czemu są w stanie błyskawicznie dopasować ofertę poszczególnych leasingodawców do potrzeb każdej firmy.

Na polskim rynku działa wiele firm leasingowych. Każda z nich oferuje inne warunki leasingu, specjalizuje się w finansowaniu zakupu tylko określonego sprzętu lub pojazdów, a także stawia własne wymagania potencjalnym leasingobiorcom. W rezultacie znalezienie oferty, która w pełni wpisze się w potrzeby konkretnego przedsiębiorcy jest czasochłonne.

Natomiast Leasing Essentials nie tylko współpracuje ze sprawdzonymi leasingodawcami, ale i doskonale zna ofertę każdego z nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie znaleźć leasing, który będzie dopasowany do potrzeb Twojej firmy. A to sprawia, że od razu złożysz wniosek o leasing do firmy leasingowej, w której ryzyko odmowy jest minimalne.

W rezultacie dzięki współpracy z Leasing Essentials uzyskanie leasingu jest proste, wygodne, a wszelkie formalności odbywają się błyskawicznie.

Nie pozwól, aby brak kapitału zatrzymał rozwój Twojej firmy. Razem z Leasing Essentials znajdź leasing, który pozwoli Ci na sfinansowanie modernizacji firmy i wyprzedzenie konkurencji.