Potrzebujesz nowego samochodu, ale nie masz wolnego kapitału? Zamiast sięgać po kredyt lub oszczędności, zdecyduj się na leasing dla firm na samochody osobowe. Skontaktuj się z doradcą Leasing Essentials i znajdź elastyczną ofertę leasingową, dzięki której sfinansujesz zakup wymarzonego samochodu osobowego. Sprawdź, czym wyróżnia się proponowana oferta na tle konkurencji i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę.

Pamiętaj, że Leasing Essentials współpracuje z najlepszymi markami i leasingodawcami w Polsce.

Leasing samochodu osobowego

Leasing na samochód osobowy

Auta osobowe są zdecydowanie najczęściej spotykanymi pojazdami na drogach publicznych. Korzystają z nich zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy. Przedsiębiorstwa tworzą rozbudowane floty takich samochodów, co niestety wiąże się ze sporymi kosztami zakupu oraz amortyzacji. Można ich jednak uniknąć, decydując się na leasing samochodowy. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla każdego typu firm – także tych niewielkich, korzystających nawet z jednego pojazdu. Głównym kryterium branym pod uwagę są w tym wypadku kwestie finansowe.

Poprzez leasing samochodu nie tylko nie jest konieczne zapłacenie pełnej wartości auta w jednej transzy, ale również opłaty wstępnej. Należy jednak pamiętać, że jest to opcja dostępna przeważnie wyłącznie na pojazdy wyceniane przez dilera na mniej niż 150 tys. zł. Brak wkładu własnego rzutuje na wysokość raty leasingowej. Korzystając z pomocy doradcy, uda się jednak dopasować miesięczny koszt ponoszony przez firmę z tytułu użytkowania samochodu do możliwości finansowych przedsiębiorstwa.

Nowy samochód na firmę - leasing pojazdów
Leasing pojazdu firmowego

Leasing pojazdów nowych i używanych

Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie możliwość korzystania z nowych aut. O finansowanie zwykle wnioskuje się na modele nieużywane, dzięki czemu właściciele czy pracownicy firm mogą podróżować w celach służbowych pojazdami bezpiecznymi i wolnymi od ukrytych wad. Leasing samochodowy dobrze jest wybrać wraz z dodatkowym pakietem serwisowym. Jaki będzie najkorzystniejszy? Warto omówić to z doradcą, który zapewni wsparcie przy ustalaniu warunków umowy finansowania. Tym samym przedsiębiorca ma pewność, że leasing będzie idealnie dopasowany do jego potrzeb oraz oczekiwań.

Jest to świetna opcja dla firm – zarówno tych małych, jak i średnich czy dużych, których wymagania w zakresie użytkowania floty aut osobowych są spore. Warto jednak pamiętać, że uzyskanie najlepszych warunków finansowania bez pomocy doradcy będzie trudne. Jeśli planujesz leasing samochodu, postaw na nasze wsparcie. Dowiedz się, co możesz na tym zyskać oraz zapoznaj się ze świadczonymi usługami dla przedsiębiorców chcących rozpocząć użytkowanie nowego pojazdu osobowego.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty samochodu na firmę?

Zgromadzenie kompletnej dokumentacji związanej z procesem leasingu samochodowego jest dość czasochłonne. Bywa również kłopotliwe dla podmiotów gospodarczych. Nieoceniona okazuje się w tym wypadku pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Leasing Essentials zadba o dostarczenie wymaganych wniosków o finansowanie czy innych dokumentów, które trzeba przedstawić np. bankowi. Skorzystanie z naszej oferty wiąże się przede wszystkim z oszczędnością czasu.

Samochód firmowy leasing
Leasing na auto

Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia umiejętnego negocjowania warunków umowy leasingowej przez doradcę. Jest to istotne w kontekście ustalenia wysokości opłaty wstępnej czy miesięcznych rat. Przedsiębiorca decydujący się na naszą pomoc przy leasingu samochodu może liczyć na zaoszczędzenie nierzadko sporych pieniędzy. Wynika to z przedstawienia przez doradcę wielu ofert – w tym także specjalnych, objętych promocją producenta czy dilera. Czy jednak takie finansowanie na pewno jest bezpieczne?

Kłopotliwych zapisów w umowie leasingowej uniknąć można dzięki przeanalizowaniu jej przez naszego specjalistę. Pomoc doradcy uchroni firmę np. przed kosztami związanymi z niepotrzebnymi pakietami dodatkowymi. Często są one uwzględniane i dołączane do leasingu samochodowego przez dilerów czy banki, ale w większości przypadków można z nich zrezygnować. Każda z kwestii wzbudzających wątpliwości zostanie czytelnie przedstawiona przez doradcę z Leasing Essentials.

Niekiedy jednak wspomniane dodatkowe pakiety, np. serwis u dilera po określonym czasie lub przebiegu, odpowiadają oczekiwaniom klienta. W takiej sytuacji nasz specjalista nie tylko zagwarantuje ich uwzględnienie w umowie leasingowej, ale ustali też korzystne warunki dołączenia takich zapisów. W ten sposób miesięczna rata za leasing samochodu nadal będzie przystępna dla danej firmy, a użytkowanie auta osobowego stanie się jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze – nawet przy długim okresie finansowania.

leasing samochodu
Samochód osobowy leasing

Leasing na samochody osobowe obejmuje:

 • samochody osobowe,
 • samochody dostawcze o DMC do 3,5 tony,

Warunki oferty leasingowej na samochody osobowe:

 • oferta leasingowa dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy,
 • umowa leasingowa na okres od 24 do 60 miesięcy,
 • brak opłaty wstępnej dla samochodów o wartości do 150 000 zł,
 • niskie raty leasingowe,
 • ustalony z góry przebieg samochodu (od 20 000 do 250 000 km w trakcie obowiązywania umowy leasingowej),
 • możliwość zakupu samochodu po zakończeniu umowy leasingowej,
 • dostęp do dedykowanych pakietów serwisowych (mini, maxi, pierwszy przegląd),
 • bezpłatny samochód zastępczy w razie szkody,
 • stałe koszty serwisowe.

Samochód firmowy - to możliwe z Leasing Essentials!

Ponadto korzystanie z usług Leasing Essentials gwarantuje:

 • atrakcyjne warunki zakupu pojazdu,
 • uproszczone formalności i składanie wniosku o leasing,
 • wydanie szybkiej decyzji o przyznaniu leasingu,
 • elastyczne warunki umowy leasingowej.
Wysokiej klasy samochód osobowy